• krzeslo-industrialne-kraft-i-komuto-IMG_6211.jpg
 • Krzesło Kraft I - Komúto

  Producent: wyprodukowano w Polsce przez Komúto

  Zapytaj o cenę
  +48 669 30 30 40
  Zadaj pytanie
  DZIĘKUJEMY ZA WYSŁANIE ZAPYTANIA WKRÓTCE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY!
  Transport

  Wymiary
  D: siedz. 38 | S: siedz. 38 | W: 92, siedz. 50 | Waga: 10-20 |

  Wymiary poglądowe. Rzeczywiste wymiary mogą różnić się od podanych.

  Dostępność
  Na zamówienie

  Charakterystyka

  Ile to już razy znajdowaliśmy klucz, który do żadnego zamka nie pasował? Wykorzystując wszystkie zapomniane klucze stworzyliśmy Krzesło Kraft I - Komúto, które oplatając eliptyczną formę oparcia, skomponowały nietuzinkowy tron. Dla podkręcenia wyrazistego charakteru, do jednej z nóg dołączyliśmy sprężynę.

  Krzesło Kraft I - Komúto to solidny mebel, siedzisko zostało wykonanie z litego sosnowego drewna w zestawieniu do metalowej ramy i zdobiących ją elementów.

  Stelaż: Metal, malowany farbą do użytku zewnętrznego (kolor do ustalenia).
  Siedzisko: Sosna, olejowane.
  Waga: 10-20 kg
  Produkcja: Polska

  Meble polskiej marki KOMÚTO w stylu industrialnym to rękodzieło ponadczasowe, bazujące na metalowych elementach, takich jak rurki, kształtki, czy sprężyny, zachwycając loftowym charakterem. Część z wykorzystywanych komponentów pochodzi z recyklingu, dzięki czemu uzyskujemy unikalny projekt (nie ma dwóch identycznych mebli). Każdy z modeli został wykonany ręcznie w Polsce na indywidualne zamówienie. Do produkcji podchodzimy z pasją, zwracając szczególną uwagę na wizję klienta, przez co wykonujemy również meble na podstawie rozmów, rysunków czy wizualizacji.