• krzeslo-industrialne-diff-i-komuto-IMG_6168k.jpg
 • Krzesło Diff I - Komúto

  Producent: wyprodukowano w Polsce przez Komúto

  Zapytaj o cenę
  +48 669 30 30 40
  Zadaj pytanie
  DZIĘKUJEMY ZA WYSŁANIE ZAPYTANIA WKRÓTCE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY!
  Transport

  Wymiary
  D: siedz. 38 | S: siedz. 38 | W: 92, siedz. 50 | Waga: 10-20 |

  Wymiary poglądowe. Rzeczywiste wymiary mogą różnić się od podanych.

  Dostępność
  Na zamówienie

  Charakterystyka

  Krzesło Diff I - Komúto łączy w sobie miękki owal koła z ostrością nożyc. Całość została przyozdobiona kokardką z kluczy. Dla zapewnienia odpowiedniego balansu zastosowano łańcuch, wdzięcznie spajający przednie nogi krzesła. Geometryczność formy mebla to nie dla gratka dla sympatyka stylu industrialnego.

  Krzesło Diff I - Komúto to wytrzymały mebel, z siedziskiem wykonanym z litego drewna sosnowego oraz metalowego stelaża krzesła, ozdobionym innymi metalowymi elementami.

  Stelaż: Metal, malowany farbą do użytku zewnętrznego (kolor do ustalenia).
  Siedzisko: Sosna, olejowane.
  Waga: 10-20 kg
  Produkcja: Polska

  Meble polskiej marki KOMÚTO w stylu industrialnym to rękodzieło ponadczasowe, bazujące na metalowych elementach, takich jak rurki, kształtki, czy sprężyny, zachwycając loftowym charakterem. Część z wykorzystywanych komponentów pochodzi z recyklingu, dzięki czemu uzyskujemy unikalny projekt (nie ma dwóch identycznych mebli). Każdy z modeli został wykonany ręcznie w Polsce na indywidualne zamówienie. Do produkcji podchodzimy z pasją, zwracając szczególną uwagę na wizję klienta, przez co wykonujemy również meble na podstawie rozmów, rysunków czy wizualizacji.